Weekendowe akcje elektrozbiórki

11/06/2010

Weekendowe akcje elektrozbiórki, Wastes Service Group organizuje nie tylko samodzielnie, ale również z władzami lokalnych samorządów z okolic Wrocławia. Jest to jeden z wielu przykładów działalności proekologicznej naszej firmy, wykraczający daleko poza działalność czysto biznesową.
I tak w najbliższą sobotę i niedzielę, jako sponsor i współorganizator imprez masowych wystąpi z elektrozbiórką w dwóch gminach:

1. W gminie Czernica (12- 13 czerwca 2010 r.) w ramach tradycyjnych corocznych Dni Czernicy, zbiórka zużytego sprzętu RTV i AGD prowadzona będzie na stadionie sportowym przy ulicy Wojska Polskiego w godzinach 13:00 do 20:00. Akcja zbiórki zorganizowana jest głównie z myślą o mieszkańcach, którym ostatnia powódź zniszczyła tego rodzaju sprzęt, a którzy chcieliby w sposób bezpieczny dla środowiska pozbyć się takiego odpadu. Dla tych, co dostarczą sprzęt, nasi pracownicy mają przygotowane atrakcyjne upominki – ekotorby, gadżety.

 

 

 

 

 

 

 

2. W gminie Brzeg Dolny (12 czerwca 2010 r.) wespół z Dolnobrzeskim Ośrodkiem Kultury oraz PCC Rokita również Wastes Service Group, jako jeden ze współorganizatorów, uczestniczy w Dniach Brzegu Dolnego i Dniach Chemika. Tu także w sobotę 12 czerwca w godzinach od 11:00 do 20:00 prowadzimy akcję  zbiórki pod hasłem „Elektrozbiórka za drzewko”.

Za każdy duży zużyty sprzęt AGD oferujemy ładną sadzonkę drzewka. Nawet Ci, którzy przyniosą jedynie mały, zbędny sprzęt RTV i AGD, też nie odejdą od stoiska Wastes Service Group z pustymi rękami. Dla nich również przewidziano upominki w postaci ekotoreb i gadżetów.