XIII ekologiczny Piknik Kamieniec-Łany

08/07/2010

Spółka Wastes Service Group – jako jeden ze współorganizatorów – serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków firmy, osoby z proekologicznym nastawieniem oraz posiadaczy zbędnego zużytego sprzętu RTV i AGD na XIII ekologiczny Piknik Kamieniec-Łany (www.spolecznykomitet.pl).

Jest to cykliczna impreza – zawsze w drugi piątek, sobotę i niedzielę lipca – inspirowana przez Stowarzyszenie „Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego i Łan”.

Piknik organizowany jako upamiętnienie zwycięskiej walki z powodzią w 1997 roku na terenie gminy Czernica, ma charakter rodzinnego spędzenia czasu przy występach artystów i zespołów muzycznych. Duży wybór atrakcji (patrz program), nie tylko dla dzieci, sprawiają, że każdy ma możliwość miłego spędzenia czasu.

W trakcie imprezy w sobotę 10 lipca w godzinach od 12:00 do 20:00 nasz firma prowadzić będzie zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dla tych, co w słoneczną sobotę pragną połączyć rekreację z postawą ekologiczną i przyniosą takowy sprzęt czeka w nagrodę zielone drzewko.

Zarząd Wastes Service Group dziękuje organizatorom za zaproszenie i wielki wysiłek włożony w przygotowanie tej corocznej imprezy.