Recykling daje owoce

14/10/2011

Każdy, kto chce pozbyć się starej pralki, lodówki, telewizora czy baterii i otrzymać za to pyszne jesienne owoce, powinien obowiązkowo przyjechać do Parku Handlowego Bielany!

Wastes Service Group po raz kolejny, wespół ze znanym propagatorem ekologii Dominikiem Dobrowolskim i koncernem IKEA organizuje w niedzielę 16 października elektrozbiórkę „Recykling daje owoce”. Akcja prowadzona będzie na parkingu przed centrum Centrum Handlowym Bielany w godzinach 10.00-18.00.

Główną ideą tego niecodziennego projektu ekologicznego jest edukacja na temat ochrony środowiska i pokazanie korzyści, jakie niesie ze sobą recykling.

Aby zachęcić mieszkańców Wrocławia i okolic do przywiezienia elektrośmieci, organizatorzy będą rozdawać gruszki, jabłka i śliwki. Co zrobić, żeby dostać owoce? Należy przywieźć do Parku Handlowego Bielany jedną sztukę sprzętu elektronicznego wielkogabarytowego (np. telewizor, lodówkę, pralkę, komputer) lub trzy sztuki sprzętu elektronicznego małego (np. świetlówki, suszarkę do włosów) albo 10 zużytych baterii.

W zamian można otrzymać garść pysznych owoców.

Zebrany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w 100% będzie poddany recyklingowi w zakładzie przetwarzania Wastes Service Group.

Pamiętaj !
„Recykling daje owoce”, 16 października, parking przed Parkiem Handlowym Bielany, (niedziela), godz. 10.00-18.00.