Kwiaty za elektrograty– ukwiećmy razem Wrocław

18/09/2012

Firma Wastes Service wespół z ekologiem i podróżnikiem Dominikiem Dobrowolskim,
w ramach programu Elektrozbiórka na Dolnym Śląsku, po raz kolejny zachęca mieszkańców Wrocławia do udziału w specjalnej akcji społecznego ukwiecania dolnośląskiej stolicy i odbioru elektrogratów z domów, piwnic i garaży!

Już w najbliższą sobotę 22 września w dzielnicach: Biskupin, Zacisze, Oporów i Muchobór Mały mieszkańcy dostaną piękne wrzosy za swoje elektrośmieci.

Akcja organizowana jest pod hasłem „KWIATY ZA ELEKTROGRATY”  zgodnie, z którym za przyniesione stare i zużyte sprzęty komputerowe, AGD czy RTV mieszkańcy otrzymają piękne różnokolorowe odmiany wrzosów.

Celem akcji jest pozbieranie jak największej ilości, elektrośmieci, które następnie zostaną poddane recyklingowi, oraz praktyczna edukacja ekologiczna i promocja recyklingu wśród mieszkańców.

Warto nadmienić, iż elektrośmieci to odpady niebezpieczne – nie wolno ich wyrzucać do przydomowych śmietników!  Zacznijmy już dzisiaj porządki w poszukiwaniu zbędnego lub niesprawnego sprzętu, który w sposób bezpieczny dla środowiska oddamy w sobotę do wyspecjalizowanego zakładu przetwarzania.