Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

ZIELONE ROZWIĄZANIA
DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

Green Recovery

GREEN RECOVERY Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oferuje kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe. Powierzając nam swoje obowiązki budujesz z nami zielone rozwiązania dla lepszej przyszłości. Dzięki czemu możesz skupić się na rozwijaniu swojej działalności gospodarczej. Naszą Organizację tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Z nami w sposób bezpieczny i komfortowy rozliczysz: przenośne, przemysłowe oraz samochodowe baterie i akumulatory; opakowania jednomateriałowe, wielomateriałowe oraz po środkach niebezpiecznych. Przeprowadzimy Cię przez cały proces: od zawarcia umowy po rejestrację w BDO.

Zapytanie online

pl_PL