Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Recycling

for

Electromobility

and

Automotive

Li-Ion battery recycling

Rare Metals

Głównym celem spółki jest odzysk kluczowych metali i surowców w celu ponownego użycia, w zgodzie z zasadami wdrażanej w UE gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ). Wprowadzamy najnowsze technologie w zakresie recyklingu baterii li-ion oraz odzysku surowców kluczowych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie recyklingu i odzysku odpadów pozwala nam wdrażać coraz bardziej efektywne rozwiązania gospodarki odpadami dla całej branży Automotive. Rare Metals, będąc częścią Grupy Wastes Service, ma potencjał i aspiracje aby stać się czołowym graczem w dziedzinie recyklingu dla sektora Elektromobilności.

Zapytanie online

pl_PL