Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

WSG Recykling

Głównym celem spółki jest odzysk metali i surowców powstałych z przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, w celu ponownego ich wykorzystania, w zgodzie z zasadami wdrażanej w UE gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ). Zapewniamy kompleksowe rozwiązania związane z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów oraz uczciwą, przejrzystą i długoterminową współpracę. Transparentność w całym procesie od odbioru odpadów do ich przetwarzania. Prowadzimy skup złomu elektronicznego oraz, komponentów do produkcji baterii, części z automotivu EV i innych.

 

Zapytanie online

pl_PL