Ozonowanie

OZONOWANIE

MOBILNY GENERATOR OZONU

Komfort i bezpieczeństwo otaczającego Cię świata? Mobilna siła generatora ozonu to urządzenie typu smart. 

Wytwarzany przez urządzenie ozon likwiduje do 99% bakterii, wirusów oraz grzybów w otaczającej Cię atmosferze oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Zarządzasz nim 24h/7 z telefonu komórkowego, lub każdego innego urządzenia z dostępem do internetu. Komunikacja opiera się na technologii Wi-Fi, a stały monitoring systemu oraz zastosowana technologia sprawiają, że urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla człowieka oraz środowiska 

Technologię oraz urządzenia dostarcza nasz partner firma airPLUS1

Przejdź na stronę ozonesafety.pl

Jako Partner i Generalny Przedstawiciel na Polskę firmy Airplus1, pragniemy zaprezentować Nowatorską Technologię Ozonowania. Jak wiemy ozonowanie nie jest niczym najnowszym, jednakże rozwiązanie, które prezentujemy, a które zostało opatentowane przez firmę Airplus1, całkowicie zmienia dotychczasowe podejście do tej technologii.

Airplus1 projektuje unikalne, opatentowane produkty generatora ozonu, czerpiąc z rozległej wiedzy technicznej i doświadczenia zespołu swoich inżynierów. Produkty przeznaczone są do zwalczania długotrwałych szkodliwych zapachów, szkodliwych gazów wydobywających się z pomieszczeń przemysłowych i oczyszczalni ścieków, nieprzyjemnych zapachów w obszarach przechowywania pojemników na śmieci w obiektach komercyjnych i mieszkalnych oraz pomoc w odkażaniu centrów medycznych i szpitali, a także obszarów publicznego dostępu, w tym centrów handlowych, przebieralni w siłowniach i na basenach – obszarów o potencjale przenoszenia bakterii i wirusów oraz w uporczywych problemach zapachowych.

Ozon wykazuje silne działanie niszczące na bakterie, wirusy i inne drobnoustroje, co zostało potwierdzone wieloma badaniami naukowymi. Działanie ozonowania z pewnością jest korzystne w świecie walczącym z pandemią koronawirusa.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę AirPLUS1

Twój komfort i bezpieczeństwo są dla nas ważne. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy inteligentne systemy ozonowania i oferujemy naszym klientom wyłącznie bezpieczne i skuteczne rozwiązania. Nasz sprzęt jest instalowany w połączeniu z czujnikami ozonowymi, które autonomicznie kontrolują poziomy ozonu wytwarzane zgodnie z przypisanym algorytmem. Umożliwia to osiągnięcie optymalnego i bezpiecznego stężenia ozonu w każdym pomieszczeniu.

Praca urządzeń jest stale monitorowana zdalnie w centrali Airplus1 Lituanica. Dane dotyczące wydajności systemu i stężenia ozonu w ozonowanym pomieszczeniu są przesyłane przez inteligentny system WiFi lub GSM na nasz serwer. Możesz także śledzić dane na dowolnym urządzeniu, które ma połączenie z Internetem – takim jak telefon, tablet lub komputer.

Ozon jest naturalnym, organicznym i odnawialnym środkiem dezynfekującym, który ze względu na swoje silne właściwości utleniające może być stosowany do zwalczania wirusów, bakterii, pleśni, zapachów i zanieczyszczeń w wodzie, powietrzu i na powierzchniach.

Powietrze:

 • Urządzenia i wyposażenie przemysłowe (oczyszczalnie ścieków, przepompownie ścieków, zakłady przemysłu spożywczego),
 • Pomieszczenia do zbierania i przechowywania odpadów z gospodarstw domowych i przemysłu spożywczego,
 • Pokoje dla palących i palarnie tytoniu,
 • Przestrzenie publiczne (WC, szatnie, sale kinowe),
 • Chłodnie samochodowe I stacjonarne,
 • Systemy wentylacyjne w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i handlowych
 • Urządzenia do przechowywania żywności
 • Sprzęt I urządzenia do produkcji żywności i napojów
 • Obiekty medyczne (szpitale, kliniki dentystyczne i weterynaryjne)
 • Kuchnie I zaplecza kuchenne (odtłuszczanie kanałów wentylacyjnych, usuwanie nieprzyjemnych odorów gastronomicznych)
 • Dezynfekcja owoców i warzyw
 • Pojazdy (samochody, autobusy, jachty, samoloty)

Woda:

 • Dezynfekcja basenów wewnętrznych i zewnętrznych, SPA;
 • Oczyszczanie i dezynfekcja wody pitnej;
 • Oczyszczanie ścieków;
 • Zbiorniki do hodowli ryb.