O nas

WS GROUP

Firma istnieje od 1993 roku. Przez lata nieustannie rozwijaliśmy się, rozbudowywaliśmy nasze instalacje do przetwarzania odpadów oraz zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, jak i szeroko pojętej gospodarki odpadami. Zmienialiśmy się pod względem technologicznym, nie zapominając jednak o budowaniu zespołu składającego się wykwalifikowanych współpracowników, który w chwili obecnej jest jedną z największych wartości naszej firmy. To wszystko przekłada się dzisiaj na możliwość zaoferowania naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami, instytucjami samorządowymi, zakładami oczyszczania miast i szeregiem innych podmiotów, staramy się dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów, nieprzerwanie poszerzając zakres oferowanych usług. Głównym celem naszej działalności jest zagospodarowanie odpadów, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz pozyskiwanie do procesów recyklingu odpadów tworzyw sztucznych, metali w tym metali zawierających kobalt, nikiel oraz innych.

Zajmujemy się:

  • transportem,
  • zbieraniem
  • odzyskiem,
  • recyklingiem
  • świadczymy usługi demontaży instalacji, wyposażenia i likwidacji marketów

Jako prężnie rozwijająca się firma wykorzystujemy coraz bardziej zaawansowane technologicznie linie do przetwarzania odpadów, dzięki którym odzyskujemy poszczególne frakcje metali, tworzyw sztucznych oraz innych elementów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego powtórnie wykorzystywanych w wielu nowych zastosowaniach.
Ofertę współpracy zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów doradzając im jak racjonalnie ponownie wykorzystać lub przetworzyć odpady, w celu obniżenia kosztów ich unieszkodliwiania lub zagospodarowania.