Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

15. Konferencja – Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów

Z przyjemnością informujemy Państwa, że Green Recovery – Organizacja Odzysku zostało partnerem kolejnej ważnej konferencji dla #gospodarkaodpadowa. 🌏
Dziękujemy firmie Abrys Sp. z o.o. za możliwość współtworzenia inauguracji sezonu konferencji w branży odpadowej.
To już 15 edycja wydarzenia pod tytułem “Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”. Odbyła się w trybie hybrydowym – 30 stycznia – 1 lutego 2024 r w Łochowie w Pałac i Folwark Łochów oraz online.

Czeka nas moc inspirujących, branżowych tematów:

🌱 Ramy prawne i struktury organizacyjne systemu selektywnej zbiórki, segregacji i recyklingu odpadów: Omówienie strategicznego podejścia do zgodności z przepisami i efektywnego zarządzania odpadami.
💰 System kaucyjny: Analiza innowacyjnych rozwiązań finansowych, promujących odpowiedzialne podejście do gospodarki odpadami.
📦 Recykling papieru i opakowań wielomateriałowych: Praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego przetwarzania konkretnych materiałów, z naciskiem na minimalizację wpływu na środowisko.
📈 Rynek surowców w Polsce – efektywność zagospodarowania i koszty: Analiza trendów rynkowych, identyfikacja możliwości inwestycyjnych i optymalizacja kosztów w kontekście zrównoważonego biznesu.
🏡 Centra recyklingu i PSZOKi jako kluczowe elementy gminnego systemu zbiórki i przetwarzania odpadów: Przedstawienie modeli działania centrów recyklingu, z naciskiem na ich rosnącą rolę w lokalnych społecznościach.
📚 Praktyczne zagadnienia selektywnej zbiórki i recyklingu wybranych frakcji i grup odpadów: Case study, studia przypadków oraz praktyczne porady dotyczące optymalizacji procesów recyklingu.
🌐 Wizyta na instalacji recyklingu opakowań wielomateriałowych: Unikalna okazja do bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi technologiami przetwarzania opakowań wielomateriałowych.

Dołącz do Green Recovery i doświadcz z nami konferencji, która nie tylko inspiruje, ale także dostarcza konkretnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój w branży odpadowej.
Odkryliśmy nowe możliwości i budujemy świadome społeczeństwo gospodarki obiegu zamkniętego 🌱🌐💚

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Wastes Service Group przyspiesza rozwój w sektorze elektromobilności poprzez strategiczne inwestycje 📣 🔋 ♻ Wastes...

Wszystkie pojazdy elektryczne, które trafią do Unii Europejskiej z Chin po 6 marca 2024 roku,...

UWAGA: Sprawozdania w ramach SUP, które przedsiębiorcy są zobligowani do samodzielnego złożenia – termin: 15...

pl_PL