Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Co drugie auto będzie elektrykiem? Prognoza BYD dla Chin

Za chwilę co drugie nowe auto w Chinach będzie elektrykiem. To prognoza giganta BYD – pisze energetyka24.com

Zgodnie z zapowiedzią prezesa BYD, największego producenta elektrycznych samochodów z Państwa Środka, od marca 2024 roku aż 48,2 proc. nowo zakupionych pojazdów to modele w pełni lub częściowo elektryczne.
„W poprzednim tygodniu nowe pojazdy elektryczne (NEV, kategoria obejmująca zarówno całkowicie elektryczne samochody BEV, jak i hybrydy typu PHEV – zasilane z gniazdka, a także samochody wodorowe) stanowiły 48,2 proc. wszystkich sprzedanych aut w Chinach” – powiedział Wang Chuanfu, dyrektor generalny BYD, w wypowiedzi dla serwisu electrek.co.
Wang podkreślił, że jeśli obecna dynamika utrzyma się, to już w ciągu trzech miesięcy pojazdy NEV stanowić będą połowę wszystkich sprzedawanych samochodów. Jeszcze miesiąc temu dyrektor BYD szacował, że taki poziom uda się osiągnąć dopiero pod koniec 2024 roku. W całym 2023 roku pojazdy elektryczne i wodorowe odpowiadały za 35 proc. wszystkich nowych sprzedanych samochodów w Państwie Środka.

Więcej przeczytajcie na: https://lnkd.in/dCu5mSuW

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Gospodarka o obiegu zamkniętym to model, który koncentruje się na maksymalnym wykorzystaniu zasobów, minimalizacji odpadów...

W samorządach lokalnych gospodarka o obiegu zamkniętym to nie tylko wyzwanie, ale także ogromna szansa!...

Jakie tematy są poruszane podczas tegorocznej edycji? Recykling E-odpadów i WEEE🔋: Nowe trendy i wymogi...

pl_PL