Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Dzień Ziemi

Dziś, 22 kwietnia, obchodzimy Dzień Ziemi – czas, aby zjednoczyć się w celu ochrony naszej planety i promowania zrównoważonego rozwoju. W Wastes Service Group uważamy, że każdy dzień powinien być dniem, w którym podejmujemy działania na rzecz ochrony środowiska, ale dzisiaj szczególnie chcemy podkreślić wagę naszej misji.


Jesteśmy zobowiązani do minimalizowania wpływu naszej działalności na środowisko, jednocześnie dostarczając wysokiej jakości usługi naszym klientom. Dlatego konsekwentnie pracujemy nad wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań ograniczających rzeczywiste zużycie zasobów naturalnych i promujących recykling.


Dzień Ziemi przypomina nam, jak istotne jest zaangażowanie społeczności w działania na rzecz ochrony środowiska. Zachęcamy naszych partnerów biznesowych, klientów i pracowników do podjęcia działań proekologicznych nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Każdy ma moc zmiany!
Warto również pamiętać, że nasze działania mają wpływ na przyszłe pokolenia. Dlatego w Wastes Service Group angażujemy się w edukację społeczeństwa na temat odpowiedzialnego gospodarowania zasobami i zachęcamy do podejmowania świadomych wyborów na co dzień.
Dziś jest doskonałą okazją, abyśmy wszyscy razem zastanowili się, jak możemy przyczynić się do ochrony naszej planety. W Wastes Service Group jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego globalnego wysiłku na rzecz zrównoważonego rozwoju.


Razem możemy dokonać pozytywnych zmian! 💚🌍

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Gospodarka o obiegu zamkniętym to model, który koncentruje się na maksymalnym wykorzystaniu zasobów, minimalizacji odpadów...

W samorządach lokalnych gospodarka o obiegu zamkniętym to nie tylko wyzwanie, ale także ogromna szansa!...

Jakie tematy są poruszane podczas tegorocznej edycji? Recykling E-odpadów i WEEE🔋: Nowe trendy i wymogi...

pl_PL