Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

GOZ w samorządach lokalnych. Jakie są wyzwania i szanse?

W samorządach lokalnych gospodarka o obiegu zamkniętym to nie tylko wyzwanie, ale także ogromna szansa! Europejski Zielony Ład kieruje naszą uwagę na zmiany klimatyczne i zrównoważony rozwój, stawiając miasta w roli głównych testerów transformacji.

Miasta muszą zmierzyć się z kompleksowymi wyzwaniami ekonomicznymi, społecznymi, technologicznymi, ekologicznymi i politycznymi, ale wraz z zaangażowaniem mieszkańców, firm i organizacji społecznych, mogą szybko przekształcać się w bardziej zrównoważone i odporniejsze na zmiany środowiskowe miejsca.

Jak sobie z tym poradzą? Dowiemy się tego pewnie w najbliższych latach.
💬 Jednak już teraz możesz podzielić się z nami opinią:
Co myślisz o takich zmianach i czy w Twoim mieście są już one wprowadzane?

Link do artykułu: https://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/9515938,gospodarka-o-obiegu-zamknietym-szansa-i-wyzwanie-dla-samorzadow-lokal.html

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Gospodarka o obiegu zamkniętym to model, który koncentruje się na maksymalnym wykorzystaniu zasobów, minimalizacji odpadów...

Jakie tematy są poruszane podczas tegorocznej edycji? Recykling E-odpadów i WEEE🔋: Nowe trendy i wymogi...

Jedno z najbardziej wpływowych wydarzeń dla branży recyklingu i odzysku surowców krytycznych. 🍃To dla nas...

pl_PL