Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Kongres Nowej Mobilności 2023

Kongres Nowej Mobilności 2023 już za nami, a z nim między innymi debata “Standardy bezpieczeństwa, nowe technologie i systemy zarządzania”.
Poruszyliśmy na niej temat rosnącego popytu na pojazdy elektryczne przyczyniającego się do wzrostu zapotrzebowania na akumulatory litowo-jonowe, co wymaga zwiększenia bezpieczeństwa tych komponentów. W sektorze elektromobilności istnieje potrzeba dostosowania systemów bezpieczeństwa do różnych scenariuszy, aby stymulować rozwój rynku i zapewnić ciągłe bezpieczeństwo w użytkowaniu. W grupie Wastes Service doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby bezpiecznego składowania zużytych akumulatorów, ale także ich recyklingu.

Cieszymy się, że byliście z nami przez te 3 dni. Mamy nadzieję spotkać się z Wami za rok!

To ważne, aby firma taka jak nasze pojawiała się na targach elektromobilności, gdyż jesteśmy miejscem, w którym swój żywot kończą jedne z najważniejszych komponentów samochodów elektrycznych.”

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Wastes Service Group przyspiesza rozwój w sektorze elektromobilności poprzez strategiczne inwestycje 📣 🔋 ♻ Wastes...

Wszystkie pojazdy elektryczne, które trafią do Unii Europejskiej z Chin po 6 marca 2024 roku,...

UWAGA: Sprawozdania w ramach SUP, które przedsiębiorcy są zobligowani do samodzielnego złożenia – termin: 15...

pl_PL