Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Kongres Nowej Mobilności 2023

Kongres Nowej Mobilności 2023 już za nami, a z nim między innymi debata “Standardy bezpieczeństwa, nowe technologie i systemy zarządzania”.
Poruszyliśmy na niej temat rosnącego popytu na pojazdy elektryczne przyczyniającego się do wzrostu zapotrzebowania na akumulatory litowo-jonowe, co wymaga zwiększenia bezpieczeństwa tych komponentów. W sektorze elektromobilności istnieje potrzeba dostosowania systemów bezpieczeństwa do różnych scenariuszy, aby stymulować rozwój rynku i zapewnić ciągłe bezpieczeństwo w użytkowaniu. W grupie Wastes Service doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby bezpiecznego składowania zużytych akumulatorów, ale także ich recyklingu.

Cieszymy się, że byliście z nami przez te 3 dni. Mamy nadzieję spotkać się z Wami za rok!

To ważne, aby firma taka jak nasze pojawiała się na targach elektromobilności, gdyż jesteśmy miejscem, w którym swój żywot kończą jedne z najważniejszych komponentów samochodów elektrycznych.”

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Transformacja energetyczna nie uda się bez miedzi. Dzięki KGHM Polska jest bezpieczna, jeśli chodzi o dostęp do złóż...

Northvolt wprowadziło na rynek najnowocześniejszą baterię sodowo-jonową o wydajności 160 Wh/kg. To duża zmiana, ponieważ...

Źródło: https://www.europarl.europa.eu/news/pl/headlines/economy/20220228STO24218/nowe-przepisy-ue-dla-bardziej-ekologicznych-i-etycznych-baterii Baterie stają się strategicznym rynkiem, dlatego Parlament Europejski przyjął nowe przepisy, które mają...

pl_PL