Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Premiera nowej strony internetowej

Grupa Kapitałowa Wastes Service z przyjemnością ogłasza premierę swojej nowej strony internetowej, która przypadła w wyjątkowym momencie finalizacji flagowej inwestycji Battery & E-Scrap Recycling Park.

Nasza nowa strona internetowa dostępna pod adresem www.WastesService.com, to nie tylko źródło informacji na temat naszych usług i rozwiązań ekologicznych, ale również platforma, na której możemy dzielić się postępami w naszych inicjatywach związanych z ochroną środowiska. Jednym z najważniejszych osiągnięć, które chcielibyśmy podkreślić, jest budowa naszego zakładu przetwarzania baterii li-ion i zużytego sprzętu Battery & E-Scrap Recycling Park. Nasza flagowa inwestycja znacząco wpłynie na naszą zdolność do przetwarzania zużytych baterii i elektroniki.

Battery & E-Scrap Recycling Park jest nie tylko świadectwem naszego zaangażowania w nowoczesne i ekologiczne technologie, ale również dowodem na to, że nasza Grupa Kapitałowa Wastes Service nieustannie dąży do rozwoju zrównoważonych rozwiązań dla przyszłych pokoleń. Ten nowoczesny park recyklingowy jest przełomowym osiągnięciem w obszarze przetwarzania baterii i elektronicznego złomu, co ma kluczowe znaczenie dla ochrony środowiska i efektywnego wykorzystania zasobów.

Nowa strona internetowa umożliwia nam dzielenie się postępami w projekcie Battery & E-Scrap Recycling Park poprzez galerię zdjęć, wideo i aktualności. Klienci, partnerzy i wszyscy zainteresowani mogą teraz poznać szczegóły naszych działań oraz dowiedzieć się, jak ta inwestycja zmienia oblicze branży recyklingowej.

Dzięki połączeniu premiery nowej strony internetowej z ukończeniem Battery & E-Scrap Recycling Park, chcemy podkreślić nasze zobowiązanie do prowadzenia działalności opartej na zrównoważonym rozwoju oraz dążyć do tworzenia bardziej świadomych i ekologicznych społeczności.

Dziękujemy, że jesteście z Nami.
Dla dalszych informacji prosimy o kontakt.

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Transformacja energetyczna nie uda się bez miedzi. Dzięki KGHM Polska jest bezpieczna, jeśli chodzi o dostęp do złóż...

Northvolt wprowadziło na rynek najnowocześniejszą baterię sodowo-jonową o wydajności 160 Wh/kg. To duża zmiana, ponieważ...

Źródło: https://www.europarl.europa.eu/news/pl/headlines/economy/20220228STO24218/nowe-przepisy-ue-dla-bardziej-ekologicznych-i-etycznych-baterii Baterie stają się strategicznym rynkiem, dlatego Parlament Europejski przyjął nowe przepisy, które mają...

pl_PL