Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Wastes Service Group przyspiesza rozwój w sektorze elektromobilności poprzez strategiczne inwestycje

Wastes Service Group przyspiesza rozwój w sektorze elektromobilności poprzez strategiczne inwestycje 📣 🔋 ♻

Wastes Service Group, lider w dziedzinie zarządzania odpadami i świadczenia usług środowiskowych dla sektora automotive, z ogromną satysfakcją ogłasza finalizację zakupu nowych terenów pod kolejne ambitne przedsięwzięcie. Inwestycja ta jest przełomowym krokiem w realizacji naszej wizji przyszłości elektromobilności 🚙 otwierając drogę do uruchomienia naszej najnowszej, innowacyjnej usługi.

Zwiększenie naszego zasobu gruntów inwestycyjnych podkreśla zaangażowanie Wastes Service Group jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku automotive i wzmocnienie naszej pozycji jako kluczowego dostawcy rozwiązań wspierających ekologiczny transport, magazynowania i recykling 🔄
Nasza najnowsza inwestycja umożliwi nam zaoferowanie zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom, unikalnych rozwiązań służących rozwojowi infrastruktury dla pojazdów 🚗 elektrycznych (EV), podkreślając tym samym nasze zobowiązanie do promowania zrównoważonego rozwoju i innowacji, oraz dążenie do gospodarki o obiegu zamkniętym.

Dzięki tej strategicznej inwestycji, Wastes Service Group stawia kolejny krok naprzód w realizacji naszej misji oferowania zaawansowanych, ekologicznych usług. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe przedsięwzięcie znacząco przyczyni się do rozwoju rynku elektromobilności 🚗 oferując naszym klientom nie tylko wysokiej jakości usługi, ale także przyczyniając się do ochrony środowiska.

Nowy projekt dla segmentu automotive ma na celu nie tylko wzmocnienie naszej pozycji rynkowej, ale również zapewnienie solidnej podstawy do przyszłego rozwoju usług związanych z branżą. Jesteśmy dumni z bycia na czele technologicznych i przemysłowych innowacji, wyznaczając nowe standardy i tworząc lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

O Wastes Service Group

Wastes Service Group jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania odpadami i usług środowiskowych, z silnym naciskiem na dynamiczną ekspansję rynkową, innowacyjność i egzekwowanie misji zrównoważonego rozwoju. Firma jest zaangażowana w dostarczanie ekologicznych rozwiązań dla sektora automotive 🚗 wspierając transformację w kierunku elektromobilności i przyczyniając się do budowy ekologicznej przyszłości. ✅ ♻

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Wszystkie pojazdy elektryczne, które trafią do Unii Europejskiej z Chin po 6 marca 2024 roku,...

UWAGA: Sprawozdania w ramach SUP, które przedsiębiorcy są zobligowani do samodzielnego złożenia – termin: 15...

Wrocław, 20 lutego 2024 – Rare Metals Recovery (RMR), spółka z grupy kapitałowej Wastes Service...

pl_PL