Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Wastes Service i Green Recovery Organizacja Odzysku będą na Ekotech Kielce 2024! BYD oficjalnie w Polsce!

To inspirująca i wpływowa konferencja branżowa, podczas której nasi eksperci –Robert Makieła i Michał Kusz podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii litowo-jonowych dla elektromobilności. 🔋
Będzie czas na networking, panele dyskusyjne i wymianę wartościowej wiedzy.
Jesteśmy dumni, że nasza pozycja na rynku ma istotny głos w dyskusjach o rozwoju i przyszłości gospodarki komunalnej w Polsce i na świecie.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy podczas Targi EKOTECH w Kielcach w dniach 10-11 kwietnia 2024 r.

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Gospodarka o obiegu zamkniętym to model, który koncentruje się na maksymalnym wykorzystaniu zasobów, minimalizacji odpadów...

W samorządach lokalnych gospodarka o obiegu zamkniętym to nie tylko wyzwanie, ale także ogromna szansa!...

Jakie tematy są poruszane podczas tegorocznej edycji? Recykling E-odpadów i WEEE🔋: Nowe trendy i wymogi...

pl_PL