Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu elektroodpadów. Zapewniamy odbiór odpadów na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w recyklingu baterii Li-ion. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Elektromobilności i Automotive poparte wieloletnim doświadczeniem zespołu specjalistów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wprowadzających baterie i akumulatory, opakowania i produkty oraz opony, oleje i preparaty smarowe.

Specjalizujemy się w odzysku i recyklingu surowców kluczowych, w tym produkcji wysokiej jakości granulatów oraz odzysk czarnej masy z komponentów do produkcji baterii.

Chińscy producenci baterii i materiałów przenoszą się bliżej Unii Europejskiej, póki co wskazując głównie na Maroko 

Kilka chińskich firm bateryjnych już prowadzi lub planuje tam inwestycje.
W sumie chińskie koncerny planują w Maroku fabryki o łącznych mocach produkcyjnych zbliżających się do pół miliona ton 🚀.
Maroko jest idealnym hubem produkcyjnym – blisko Europy, z umowami o bezcłowym handlu z UE i USA.

Produkcja motoryzacyjna w Maroku rozwija się dynamicznie od kilku lat, czyniąc go największym motoryzacyjnym hubem w Afryce 🌟.
Unia Europejska zapowiada dochodzenia mające na celu sprawdzenie, czy chińskie wyroby trafiające na europejski rynek są subsydiowane przez tamtejszy rząd. Chińskie firmy starają się unikać tych oskarżeń, inwestując w innych krajach 🌐

Udostępnij nasz wpis:

Pozostałe aktualności

Gospodarka o obiegu zamkniętym to model, który koncentruje się na maksymalnym wykorzystaniu zasobów, minimalizacji odpadów...

W samorządach lokalnych gospodarka o obiegu zamkniętym to nie tylko wyzwanie, ale także ogromna szansa!...

Jakie tematy są poruszane podczas tegorocznej edycji? Recykling E-odpadów i WEEE🔋: Nowe trendy i wymogi...

pl_PL